Hakkımızda

Saygı Değer Müşterimiz;

VİZYON

Müşterilerimizin memnuniyeti ve firmamızın gelişmesi; ilkeli, planlı ve sistematik çalışmak ve yüksek teknoloji ürünlerimiz ile tüm faaliyetlerimizde kaliteyi ön planda tutmak ile mümkündür. Ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven, üstün iş ahlakı ve dürüst davranış ilkesinden vazgeçmemek olacaktır.

MİSYON

– Kaynakları rasyonel olarak kullanmak,
– Kayıpları azaltmak,
– Verimliliği artırmak,
– Müşterilerimizin satın alma Maliyetlerini düşürmek,
– Müşterilerimize kullanışlı ve kaliteli ürünler sunmak.

HAKKIMIZDA

Beton Silim Uygulamaları ve Beton Parlatma Makine ve beton silim satışı konularında 10 yılı aşan bilgi ve tecrübelerimizi kullanarak siz değerli müşterilerimize üstün çözümler sunabilmek için hizmet vermekteyiz. Amacımız Yüksek teknolojiyi kullanarak kaliteli ve hızlı çözümler sunmaktır. Bu amaca yönelik olarak, her biri alanında güvenilir marka tercihleri ile projelerinizde farklılık göstereceğimize inanıyoruz.

Firmamız bünyesinde çalışan, tecrübeli satış mühendislerimizin zeminlerinizdeki teknik çözümler ve uygulamalarınızın planlaması  her zaman gurur kaynağımız olmuştur.

Beton silim makineleri sektörüne dâhil olan Prosilim, dünyanın en büyük beton silim makine üreticilerinden olan HIGH TECH GRINDING firmasının Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.

Gelişen teknolojiyi takip eden vizyonu ile her dönemin ihtiyaçlarına uygun ürün ve hizmeti sunarak Türkiye de beton silim uygulamasında  kullanılan makineleri ve sarf malzemelerin en büyük satış noktası haline gelmiştir.